Przejdź do strony:

14 grudnia w szkole odbył się KONCERTY ZIMOWY. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1- 3, oddziału przedszkolnego oraz klas 5d, 6a i 6b. Było radośnie, kolorowo i - przede wszystkim - bardzo, bardzo świątecznie. Dzieci śpiewały i tańczyły, solo, w grupkach albo całą klasą. Pojawiły się różne ozdoby, stroiki, słodkości przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Przyszły nas odwiedzić całe rodziny, co było niezwykle miłe.
Koncert na pewno wejdzie na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń.
Dziękuję pomysłodawczyni p. Annie Wieloch, wszystkim nauczycielkom, które przygotowały uczniów i uczestniczyły w imprezie, oraz niezastąpionym rodzicom, którzy wsparli nas po raz kolejny.

Jolanta Walczak

W grudniu odbył się szkolny konkurs "Choinka". Powstały piękne prace. Komisja wybrała najpiękniejsze. Oto laureaci:
I  miejsce AMELIA SZAJEK 4c
II  miejsce FILIP MORA 4b
III miejsce GABRYSIA STRZAŁA 4d
WYRÓŻNIENIE: KRZYSZTOF KACZMAREK 4e, NIKOLA BARTOSZEK 6a 

Dorota Mucha

9 grudnia klasa 3 d wybrała się  na wycieczkę do ODN w Poznaniu. Dzięki Panu Mariuszowi – tacie Mikołaja mogliśmy obejrzeć, jak wygląda Green Studio, w którym poznaliśmy podstawowe terminy związane ze studiem nagrań.  Celem warsztatów było umuzykalnienie, rozwój wyobraźni dźwiękowej i wrażliwości słuchowej dzieci. Efektem warsztatów było wspólne nagranie kolędy ,,Dzisiaj w Betlejem’’ oraz ,,Gore gwiazda Jezusowi”. Już wkrótce udostępnimy nagranie smiley!

 

Anna Fedejko

12 grudnia uczniowie klasy 3d pod kierunkiem  florystyki pani Agnieszki-mamy naszej Lenki,  wspólnie wykonali stroiki świąteczne. Piękne dekoracje pojawią się na kiermaszu świątecznym dla klas 0-3, który odbędzie się 14  grudnia w godzinach 17-19. Zapraszamy yes.

Anna Fedejko
Przejdź do strony:
Uczniowie